Zamknij

Więzień miłości, odcinek 365 - STRESZCZENIE. Omer ma dość spania w oddzielnym pokoju [13.08]

12.08.2020 16:17
Więzień miłości
fot. YouTube/więzień miłości/kadr z serialu

Więzień miłości, odcinek 365 - STRESZCZENIE. Omer ma dość spania w oddzielnym pokoju, zgodnie z prośbą Zehry. Tymczasem Kerem nie może wybrać: Idil czy Sabah... Co się jeszcze wydarzy? Oto Streszczenie 364. odcinka serialu "Więzień miłości".

"Więzień miłości", odcinek 365 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Więzień miłości"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 365. odcinka serialu "Więzień miłości" i szczegóły jego emisji.

W poprzednim odcinku Sabah zastała u Kerema grupę przyjaciół, którzy zostali zaproszeni do domu przez Idil. Kerem jest zaskoczony wizytą Sabah, a ona zaczyna być coraz bardziej zawiedziona jego zachowaniem...

Więzień miłości, odcinek 365: Streszczenie epizodu

Streszczenie 365. odcinka serialu "Więzień miłości" prezentuje się następująco:

Na prośbę Zehry, ona i Omer śpią w oddzielnych pokojach. Ömer jednak ma już tego dość. Przychodzi do sypialni Zehry zasłaniając się najbardziej błahymi powodami. Kerem miota się między Idil a Sabah, która została na przyjęciu. W pracy Kerem zaniedbuje obowiązki zawodowe.

Cewrije zniechęca Aysel do ślubu z Salimem. Özge bezpodstawnie oskarża Koraya o nielojalność. Spotkanie Zehry z Jülide znowu nie dochodzi do skutku.

Więzień miłości, odcinek 365: Gdzie i kiedy oglądać?

365. odcinek serialu "Więzień miłości" zostanie wyemitowany w czwartek 13 sierpnia 2020 na kanale TVP 2 o godzinie 17.10.

Więcej informacji o serialu możesz znaleźć poniżej:

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl