Zamknij

"Więzień miłości" zniknie niedługo z TVP. Znamy tytuł kolejnej produkcji

03.03.2021 10:31
Więzień miłości
fot. Materiały prasowe TVP

"Więzień miłości" jest obecnie jedną z najpopularniejszych tureckich telenoweli w Polsce. Serial jednak niedługo zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Wiemy, jaki tytuł go zastąpi. Poniżej zdradzamy szczegóły.

"Więzień miłości" zniknie niedługo z TVP. To ważna wiadomość dla fanów tureckiej produkcji, która jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od lutego 2019 roku. Serial "Więzień miłości" niedługo doczeka się finału, ale znamy już tytuł kolejnej produkcji. Miejsce "Więźnia miłości" zajmie turecki serial "Promyk nadziei". Poniżej zdradzamy szczegóły dotyczące emisji obu seriali, a także szczegółową fabułę.

Zobacz także: Więzień miłości: jak na co dzień wygląda aktorka, która wciela się w Zehrę?

"Więzień miłości" zniknie niedługo z TVP. Znamy tytuł kolejnej produkcji

Serial "Więzień miłości" cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to opowieść o losach Omera (w tej roli Erkan Meric) i Zehry (Hazal Subasi). Para zawiera fikcyjne małżeństwo, jednak z biegiem czasu naprawdę się w sobie zakochuje. Kilka tygodni temu, po tragicznych wydarzeniach w serialu, wymieniono niemal całą obsadę. Okazuje się, że produkcja niedługo doczeka się finału. 

Miejsce "Więźnia miłości" zajmie w połowie marca nowy turecki serial o tytule "Promyk nadziei" - jest to opowieść o historii rozdzielonej rodziny. Nie jest to zwykły klan - ich historia opiera się na wielu sekretach i niedopowiedzeniach. Omer (w tej roli Fatih Ayhan) zostaje niesłusznie skazany za przestępstwo, którego nie popełnił i trafia do więzienia. Jego żona Ipek (Gulsah Aydin) rodzi dziecko. Kobieta nie wie, że jej ukochany trafił do więzienia przez intrygę jego kuzyna Halila. Omer wychodzi z więzienia 10 lat później i postanawia się zemścić za krzywdy wyrządzone jego rodzinie.

"Więzień miłości" i "Promyk nadziei": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Więzień miłości" jest emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15 na TVP2. Produkcje będzie można oglądać jedynie do 18 marca 2021 roku - wtedy widzowie zobaczą finał telenoweli.

Natomiast "Promyk nadziei" będzie wyświetlany od piątku, 19 marca 2021 roku o godzinie 17.15. Serial składa się z 160 odcinków.

Zobacz także: "Więzień miłości", odcinek 503 - STRESZCZENIE. Tarik ściga porywaczy Alego [3.03]

RadioZET.pl/Onet.pl