Zamknij

Władca pierścieni: główną rolę w serialu zagra młody aktor związany z Polską

Roksana Orlicka
05.03.2020 14:23
Władca Pierścieni wiemy kto wystąpi w serialu
fot. YouTube/Kimer Lorens

Pojawia się coraz więcej informacji dotyczących serialu "Władca pierścieni". Wiemy już, kto zagra główną rolę. To 24-letni aktor związany z Polską. Zdradzamy szczegóły.

Władca pierścieni: główną rolę w serialu zagra młody aktor związany z Polską. Pojawia się coraz więcej szczegółów związanych z powstaniem serialu "Władca pierścieni". Wiemy już, kto wcieli się w najważniejszą postać. Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Canal + w weekend odblokuje sygnał. Jakie filmy i seriale będzie można zobaczyć?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Władca pierścieni: Maxim Balry zagra główną rolę w serialu

Amazon zamierza wyprodukować serial "Władca pierścieni". Co więcej, rozpoczęły się już pierwsze prace związane z kompletowaniem obsady. Podano nazwisko aktora, który zagra główną rolę. Jest to 24-letni Maxin Balry, Brytyjczyk rosyjskiego pochodzenia. Deadline podaje, że Balry przez pierwsze lata życia mieszkał w Warszawie, a do Anglii wrócił w 2003 roku. Nie będzie to jego pierwsze doświadczenie z aktorstwem - występował już w serialu "Rzym" i filmie "Wakacje Jasia Fasoli".

Wiadomo, że w obsadzie pojawią się również: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers i Daniel Weyman.

Na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące fabuły serialu. Wiadomo, że historia będzie osadzona w Drugiej Erze Środziemia. Nie jest znana szczegółowa.

Zobacz także: Plotkara: Znamy obsadę nowej wersji popularnego serialu

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/film.com.pl/RO