Zamknij
Wojciech Majchrzak z Na Wspólnej - jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
5 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/ East News

Wojciech Majchrzak zasłynął z roli Leszka Nowaka w "Na Wspólnej". Jak potoczyła się jego kariera po opuszczeniu obsady serialu? Jak dziś wygląda Wojciech Majchrzak i czym się zajmuje? Sprawdziliśmy. 

Wojciech Majchrzak to dla wielu ojciec Igora z "Na Wspólnej". Choć na przestrzeni lat aktor zagrał w wielu popularnych serialach, to właśnie rola Leszka Nowaka przylgnęła do niego na dobre. Jak dziś wygląda Wojciech Majchrzak? W jakich produkcjach wystąpił po odejściu z "Na Wspólnej"?

Wojciech Majchrzak z "Na Wspólnej" - jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Wojciech Majchrzak wcielał się w rolę Leszka Nowaka - byłego męża Ewy i ojca Igora, który w początkowych odcinkach wplątał się w miłosną relację z Gabrysią. Aktor związany był z serialem przez trzy lata (2003-2006), potem sporadycznie powracał w epizodycznej roli.

Zobacz także: 10 zapomnianych polskich gwiazd - zobacz, jak wyglądają teraz 

Po odejściu z "Na Wspólnej" Wojciech Majchrzak wystąpił w wielu popularnych polskich serialach, jak chociażby "Fala zbrodni", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Plebania", "Prawo Agaty". Spełniał się również jako aktor teatralny. Oprócz występu w "Na Wspólnej", widzowie kojarzą go najlepiej z "M jak miłość", gdzie od lat wciela się w postać Grzegorza Chodakowskiego.

Jak dziś wygląda Wojciech Majchrzak? Sprawdźcie w naszej galerii.

Zobacz także: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale? [QUIZ]