Zamknij

"XO, Kitty": Netflix ogłosił serial o siostrze głównej bohaterki "Do wszystkich chłopców"

19.10.2021 15:12
XO, Kitty serial Netflix
fot. JUHAN NOH/NETFLIX © 2021

Netflix ogłosił nowy serial dla młodzieży o tytule "XO, Kitty". Produkcja będzie spin-offem popularnej serii filmów "Do wszystkich chłopców". W roli głównej wystąpi Anna Cathcart.

Netflix postanowił rozszerzyć świat filmowej serii  "Do wszystkich chłopców" i wzbogacić go o nowy  serial dla młodzieży poświęcony młodszej siostrze Lary Jean. W roli Kitty powróci znana z filmowej trylogii Anna Cathcart. 18 października 2021 serwis oficjalnie potwierdził start produkcji serialu.

"XO, Kitty": NETFLIX ogłosił spin-off serii "Do wszystkich chłopców"

Słynną serię Netflixa w 2018 roku zapoczątkował film "Do wszystkich chłopców, których kochałam". Dwa lata później zrealizowano sequel "Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham", zaś w lutym 2021 na ekrany trafił trzeci film o perypetiach Lary Jean Covey - "Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze".

Zapowiadany serial skupi się na młodszej siostrze bohaterki, Kitty Covey - samozwańczej nastoletniej swatce, której wydaje się, że o miłości wie już wszystko. Kiedy jednak przeprowadzi się na drugi koniec świata i spotka z chłopakiem, z którym była dotychczas w związku na odległość, zrozumie, że miłość jest o wiele bardziej skomplikowana, kiedy w grę wchodzi twoje własne serce.

"XO, Kitty" - Kiedy premiera na Netflix?

Serial "XO, Kitty" ma składać się z dziesięciu 30-minutowych odcinków. Jego twórczyniami i producentkami wykonawczymi są Jenny Han, autorka literackiego pierwowzoru "Do wszystkich chłopców", oraz Sascha Rothchild ("Blood Sugar"). Pisarka zajmie się też scenariuszem pierwszego odcinka wraz z Siobhan Vivian. Jednym z producentów wykonawczych będzie także Matt Kaplan z ACE Entertainment. Dla Netflix serial wyprodukuje Awesomeness Studios. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Netflix