Zamknij
Xena: wojownicza księżniczka - kadr z serialu
8 Zobacz galerię
fot. East News

„Xena: wojownicza księżniczka“ to słynny serial fantasy, emitowany w latach 90., który cieszył się ogromną popularnością widzów. Niedawno, z okazji dwudziestolecia serialu, na specjalnym spotkaniu ponownie zobaczyły się odtwórzczynie dwóch głównych ról – Lucy Lawless i Renee O’Connor. Jak aktorki zmieniły się po latach? Sprawdziliśmy.

Xena: wojownicza księżniczka” (org. „Xena, the warrior princess”) to serial fantasy, emitowany w latach 1995-2001. Produkcja stanowiła spin-off popularnego „Herkulesa” z Kevinem Sorbo i przedstawiała losy dzielnej Amazonki i wojowniczki, która zmagała się z różnego rodzaju przeciwnościami losu oraz coraz bardziej zaciekłymi wrogami. 

Serial cieszył się dużą popularnością widzów i doczekał się aż sześciu sezonów, a bohaterki stały się ikonami subkultury queer, gdyż widzowie dopatrywali się w relacji obu bohaterek lesbijskich podtekstów. Teraz, w wyniku próśb samych aktorek, doszło do ponownego spotkania kobiet na ekranie.

„Xena: wojownicza księżniczka” – jak gwiazdy wyglądają po latach? 

30 sierpnia wyemitowano zaś specjalny odcinek australijskiego serialu telewizyjnego „My Life is Murder”, w którym główną rolę gra Lucy Lawless. Aktorka namówiła swoją dawną przyjaciółkę ze słynnego serialu – Renne O’Connor, by wystąpiła gościnnie w serialu. Dzięki temu otrzymaliśmy zestaw fotografii, prezentujący jak dziś wyglądają główne aktorki słynnego show. Zdjęcia do znalezienia w naszej galerii na górze strony.

Czytaj także:  „Herkules” po latach. Jak dzisiaj wygląda Kevin Sorbo, 20 lat po premierze słynnego serialu?

Czytaj także:  Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/Twitter