Zamknij

"You", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach "Ty"? [zwiastun, premiera, fabuła]

19.02.2021 16:07
"You", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach "Ty"? [zwiastun, premiera, fabuła]
fot. materiały prasowe Netflix

"You" powróci na Netflix z 3. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? Jak wygląda obsada 3. sezonu serialu "Ty" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 3. sezonie "Ty".

"You" to popularny serial Netflixa, opowiadający o przygodach socjopatycznego bohatera imieniem Joe. Produkcja okazała się wielkim hitem i powróci do nas z kolejnym sezonem. Co już wiemy o 3. sezonie serialu "Ty"? Jak wygląda obsada? O czym opowie fabuła? Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu "Ty? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 3. sezonie "You". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"You" 3. sezon - obsada

W 3. sezonie "You" w rolach głównych powrócą Penn BadgleyVictoria Pedretti. Do obsady dołączyła również cała rzesza nowych aktorów. Ważną rolę odegra bohaterka grana przez Michaelę McNamus. Wcieli się ona w rolę sąsiadki, która w finale 2. sezonu "You" przykuła uwagę Joego. W pozostałych rolach wystąpią:

  • Dylan Arnold jako Theo - student z trudną relacją z ojcem
  • Tati Gabrielle ("Chilling Adventures of Sabrina") jako Marienne - wścibska bibliotekarka, znająca sekrety wszystkich mieszkańców osiedla
  • Ben Mehl jako Dante - oddany mąż i przybrany ojciec, a przy okazji potulny bibliotekarz, który stracił wzrok podczas wojny
  • Shannon Chan-Kent jako Kiki  - life-coach
  • Christopher Sean jako Brandon  - mąż Kiki zajmujący się domem
  • Chris O'Shea jako Andrew 
  • Bryan Safi jako Jackson - partner Andrew, adwokat zajmujący się sprawami wielkich firm technologicznych
  • Mackenzie Astin jako Gil - profesor geologii, której charakter określany jako "bezbarwny i naiwny"
  • Ayelet Zurer jako Dr. Chandra - terapeutka par, pragnąca poznać najskrytsze sekrety swoich pacjentów

W 3. sezonie "You" zobaczymy również młodszą wersję głównego bohatera. Jack Fisher wystąpi jako młody Joe z czasów nastoletnich. Oznacza to zatem, że czekają nas sceny retrospektywne.

"You" 3. sezon - fabuła

O fabule 3. sezonu "You" wiemy niewiele. Ogłoszenia castingowe wskazują, że czeka nas powrót do młodzieńczych lat Joego i bardzo możliwe, że poznamy przyczynę tego, że stał się maniakalnym prześladowcą. Poznamy też dalsze losy jego związku z Love, oraz rozwój jego uczuć do pięknej sąsiadki. Jednego możemy być pewni - ten trójkąt miłosny nie skończy się dobrze.

"You" 3. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 3. sezonu serialu "You"

"You" 3. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 3. sezonu serialu "You" nie jest obecnie znana. Wiele wskazuje jednak na to, że debiutu nowych odcinków na platformie Netflix możemy spodziewać się jeszcze w 2021 roku.