Zamknij

„You” – ekipa wróciła na plan. Pierwsze oficjalne zdjęcie z 3. sezonu serialu „Ty”

03.11.2020 17:15
„You” – ekipa wróciła na plan. Pierwsze oficjalne zdjęcie z 3. sezonu serialu „Ty”
fot. materiały prasowe Netflix

„Ty” – rozpoczęły się prace na planie popularnego serialu Netflixa „You”. Co już wiemy o nowych odcinkach serii, bazującej na powieściach Caroline Kepnes?

„Ty” (org. „You”) zadebiutowało na platformie Netflix pod koniec 2018 roku i z marszu stało się wielkim hitem platformy Netflix. Ta opowieść o pracowniku księgarni, który poznaje ładną dziewczynę i z miejsca się w niej zakochuje, przyciągnęła ponad 40 mln widzów w pierwszych tygodniach oglądania. Pewnie dlatego, że „Ty” nie jest słodką komedią romantyczną, a główny bohater to obsesywny typ prześladowcy, który musi kontrolować wszystkich wokół siebie. 

„Ty” – prace na planie 3. sezonu rozpoczęte

Dzisiaj włodarze Netfliksa pochwalili się rozpoczęciem zdjęć na planie 3. sezonu. Na oficjalnej fotografii, podpisanej:

„Radzimy zachować co najmniej sześć stóp odstępu od Joego Goldberga. „Ty” rozpoczęło produkcję”,

na której widzimy Penna Badgleya w maseczce z napisem „Hej, Ty!”.

W mediach społecznościowych Penna Badgleya pojawiło się też zdjęcie, obrazujące stronę tytułową scenariusza pierwszego odcinka 3. sezonu. 

Zobacz także

„Ty” – sezon 3 – co wiemy o premierze sezonu

Wedle informacji, które widnieją na fotografii wiemy, że tytuł odcinka będzie brzmieć „I żyli długo i szczęśliwie” (org. „And They Lived Happily Ever After”). Scenariusz do odcinka powstał w głowie Sery Gamble i Mairin Reed, a reżyserką odcinka została Silver Tree, która wyreżyserowała już 4 odcinki serialu i współpracowała na planie takich produkcji, jak „Atypowy”, „Grace i Frankie”, czy „W garniturach”. Scenariusz powstał na bazie powieści „Ukryte ciała”, czyli drugiego tomu cyklu „You” Caroline Kepnes.

„Ty” – sezon 3 – obsada i ekipa

Niedawno informowaliśmy, jakie nowe postacie pojawią się w serialu „You” w 3. sezonie. Teraz, gdy padł pierwszy klaps na planie produkcji, możemy potwierdzić, że do obsady dołączyli Scott Speedman, Shalita Grant oraz Travis Van Winkle.

„Ty”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera 3. sezonu serialu „You” zaplanowana jest na 2021 rok.

Czytaj także: Nicolas Cage kontra pluszaki opętane przez diabła. Zobacz szalony zwiastun „Willy’s Wonderland”.