Zamknij

„Young Rock” – powstaje serial o życiu i karierze Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Co o nim wiadomo?

01.10.2020 18:14
„Young Rock” – powstaje serial o życiu i karierze Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Co o nim wiadomo?
6 Zobacz galerię
fot. East News

„Young Rock” ma być 11-odcinkowym serialem komediowym, emitowanym na amerykańskiej stacji NBC. Dwayne Johnson podzielił się garścią najważniejszych informacji o produkcji, wraz ze zdjęciami aktorów obsadzonych do najważniejszych ról. W poście, który pojawił się w social mediach aktora w środę 30 września, możemy przeczytać, dlaczego ten serial jest tak ważnym projektem dla aktora.

„Jak wiecie mój ojciec odszedł w tym roku. Pierwszy odcinek serialu jest dedykowany jego pamięci, a ta rola jest jedną z najważniejszych w całej produkcji. Mój ojciec był prawdziwym pionierem, który przetarł szlak dla ludzi o innym kolorze skóry w latach 60., 70. i 80. Był częścią zwycięskiej drużyny wrestlingu wraz z Tonym Atlasem. Tęsknię za nim. Ten serial jest dla Ciebie, Rock”.

Zobacz także

„Young Rock” – obsada i ekipa

Serial powstaje pod okiem samego Johnsona, ale twórcą produkcji jest twórca serialu „Fresh Off The Boat” – Nahnatchka Khan. Wiemy też, że scenariusz pierwszego odcinka powstał we współpracy Khan z Jeffem Chiangiem, który pracował także przy produkcji „Przepis na amerykański sen”, jak po polsku nazywa się produkcja „Fresh Off The Boat”.

Na ekranie zobaczymy zaś kilkoro mniej lub bardziej znanych aktorów. Wiemy, że samego Dawyne’a Johnsona zagra co najmniej trzech aktorów. Adrian Groulx wcieli się w 10-letniego „The Rocka”, Bradley Constant w 15-letniego Dwayne’a, Uli Latukefu natomiast w aktora i wrestlera w okresie 16-20 lat. 

W rolę ojca Johnsona – Rocky’ego Johnsona wcieli się natomiast Joseph Lee Anderson. W matkę zawodnika Stacey Lailua, zaś w jego babcię Ana Tuisila. 

Zdjęcia aktorów we wstępnych charakteryzacjach możecie zobaczyć w galerii zdjęć na samej górze tego newsa.

„Young Rock” – kiedy premiera?

W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie serial miałby zadebiutować na antenie amerykańskiej stacji NBC. Biorąc jednak pod uwagę, że zdjęcia do projektu mają rozpocząć się „wkrótce” w Australii, istnieje spore prawdopodobieństwo, że serial zadebiutuje już w 2021 roku. Choć prędzej jesienią niż wiosną.

Czytaj także: Dwayne Johnson najlepiej opłacanym aktorem na świecie. Ile zarabia "The Rock"?