Zamknij

"Zniewolona": 3. sezon z dokładną datą premiery! Wiemy też, kto zastąpi główną gwiazdę serialu

15.10.2021 17:09
"Zniewolona": 3. sezon z dokładną datą premiery! Wiemy też, kto zastąpi główną gwiazdę serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zniewolona", czyli popularny ukraiński serial, powróci z 3. sezonem. Poznaliśmy dokładną datę premiery nowych odcinków, a także nazwisko aktorki, która zastąpi Katerinę Kowalczuk w głównej roli.

"Zniewolona" to niezwykle popularny ukraiński serial kostiumowy, który w Polsce emitowała telewizja TVP. Twórcy ogłosili wreszcie dokładną datę premiery 3. sezonu, ujawniając przy tym, kto zastąpi główną gwiazdę - Katerinę Kowalczuk - która podjęła decyzję o opuszczeniu obsady.

Zniewolona: Sonia Priss zastąpi Katerinę Kowalczuk w głównej roli

Wielu fanom "Zniewolonej" pękły serca na wieść, że Katerina Kowalczuk odeszła z serialu. Zastanawiano się wówczas, co dalej z serialem i czy doczekamy się trzeciej serii. Teraz wszystko jest już jasne: jej miejsce zajmie rosyjska aktorka Sonia Priss

Polskich fanów serialu "Zniewolona" z pewnością ucieszy fakt, że w nadchodzących odcinkach pojawi się nasz rodzimy akcent. Choć z powodu pandemii koronawirusa nie udało się zrealizować zdjęć na terenie Polski (co początkowo było w planach), w 3. sezonie pojawi się polski książę Stefan Jabłoniewski. Jednak, by nieco ostudzić wasz entuzjazm, donosimy, że nie wcieli się w niego polski aktor, a pochodzący z Ukrainy Sergey Strelnikov.

Zniewolona 3. sezon: kiedy premiera?

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, trzeci sezon serialu "Zniewolona" zadebiutuje już 3 listopada 2021 roku. Niestety, choć oficjalnie potwierdzono, że produkcja doczeka się emisji na antenie TVP, nie ujawniono, kiedy do tego dojdzie. Polscy fani "Zniewolonej" muszą się zatem uzbroić w cierpliwość.

Zniewolona: o czym jest serial?

"Zniewolona" to ukraiński serial, który zrobił istną furorę na całym świecie, podbijając też serca widzów na Festiwalu Filmowym w Cannes. Akcja rozgrywa się w XIX-wiecznym Imperium Rosyjskim, na terenach obecnej Ukrainy i przedstawia losy pięknej młodej dziewczyny imieniem Katierina Wierbickaja, która jest własnością najbogatszego ziemianina w Nieżynie. Dzięki swojej chrzestnej została jednak wychowana jako szlachcianka.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/TVP