Zamknij
Zagubieni w kosmosie - kadr z serialu
5 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

„Zagubieni w kosmosie“ to znany i lubiany serial science-fiction Netflixa, który wraca właśnie z 3., finałowym sezonem. Z okazji premiery nowych odcinków platforma udostępniła nowy zwiastun oraz serię fotosów. Co mówią nam o finale serialu?

„Zagubieni w kosmosie” (org. „Lost in Space”) to serial  Netflixa, który zadebiutował w  2018 roku. Jest to nowa wersja znanego formatu o tym samym tytule z lat lat 60. Serial opowiada o rodzinie, która podczas podróży kosmicznej trafia do nowego, nieznanego świata, gdzie musi poradzić sobie z niebezpiecznymi warunkami panującymi wokół i odnaleźć drogą do domu. Serial jest mieszanką opowieści familijnej i science-fiction, z charakterystycznymi bohaterami, dzięki czemu zaskarbił sobie przychylność odbiorców na całym świecie.

Najbliższy, 3. sezon będzie zaś zwieńczeniem serialu. Z tej okazji w sieci pojawiła się seria fotosów, które możecie oglądać w galerii na górze strony oraz pełnoprawny zwiastun nowych odcinków.

„Zagubieni w kosmosie”, sezon 3 – zwiastun

Nowe odcinki reklamowane są następującym zwiastunem:

„Zagubieni w kosmosie”, sezon 3 – twórcy i obsada

Twórcą nowej wersji serialu jest Matt Sazama i Burk Sharpless, którzy bazowali na oryginalnych pomysłach Irwina Allena do serialu z lat 60.  Sazama i Sharpless są też głównymi scenarzystami produkcji, a Zack Estrin mianowany został showrunnerem.

Na ekranie możemy zaś oglądać takich aktorów i aktorki jak: Molly Parker, Parker Posey, Toby Stephens, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Mina Sundwall czy Brian Steele.

„Zagubieni w kosmosie”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu przewidziana jest na 1 grudnia na platformie Netflix.

Czytaj także:  "Squid game": nowy hit Netflixa mógł wcale nie powstać? Twórca zdradził kulisy tworzenia serialu

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix