Zamknij

Zawsze warto: lubiany przez widzów serial Polsatu zakończy się na 2. sezonie?

Roksana Orlicka
22.05.2020 13:10
Zawsze warto zakończy się na 2. sezonie serialu?
fot. Materiały prasowe Polsat

"Zawsze warto" to popularny serial Polsatu z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati oraz Katarzyną Zielińską. Pojawiła się wiadomość, że lubiana przez widzów historia zakończy się na 2. sezonie serialu. Wiemy, czy powstanie 3. sezon serialu "Zawsze warto". Zdradzamy poniżej.

Zawsze warto: lubiany przez widzów serial Polsatu zakończy się na 2. sezonie? Serial z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską spodobał się widzom. "Zawsze warto" miało premierę w zeszłym roku, a w wiosennej ramówce Polsatu pojawił się 2. sezon. Fani nie spodziewali się, że może to być koniec historii. Wiele mówiło się o tym, że "Zawsze warto" ma zastąpić popularne "Przyjaciółki", które są emitowane od lat. 

"Zawsze warto" zakończy się na 2. sezonie serialu? Dlaczego historia Ady, Marty i Doroty nie będzie kontynuowana? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Canal Plus z własnym serwisem. Seriale "Żmijowisko" i "Belfer" można obejrzeć za darmo 

Zawsze warto: serial zniknie z Polsatu po 2. sezonie?

"Zawsze warto" to serial, który miał premierę w 2019 roku. Produkcja szybko zyskała wiernych widzów, którzy co środę zasiadali przed telewizorami, by śledzić losy Ady, Marty i Doroty. Jak dowiedziały się wirtualnemedia.pl - serial zakończy się na 2. sezonie. Ostatni odcinek miał premierę w środę, 20 maja 2020 roku.

Co ciekawe, historia zakończyła się w taki sposób, że wiele wątków nie doczekało się swojego finału. Widzowie byli ciekawi, czy Ada ułoży sobie życie z Kamilem, co spotka Dorotę i czy Marta poradzi sobie z opieką nad Antkiem. 

Polsat nie powiedział ostatniego słowa. Całkiem możliwe, że w przyszłości zdecyduje się, by odkopać historię przedstawioną w serialu. Jednak na razie nie ma tego w planach. W dużej mierze wpłynęła na to pandemia koronawirusa, przez co trzeba było zweryfikować wiele planów produkcyjnych.

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati już pożegnały się z widzami i podziękowały za to, że tak chętnie oglądano ich pracę. 

Zobacz także: Przyjaciółki: powstanie nowy sezon? Aktorki miały otrzymać informację 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/RO