Zamknij

"Zbuntowani": Netflix zapowiada nową wersję kultowej telenoweli! Kiedy premiera? [WIDEO]

08.03.2021 11:46
"Zbuntowani": Netflix zapowiada nową wersję kultowej telenoweli! Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. TELEVISA SA DE CV / Album/ East News

"Zbuntowani" w odświeżonej wersji od platformy Netflix? Brzmi ciekawie! Co już wiemy o "Rebelde" i kiedy odbędzie się premiera serialu? Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

"Zbuntowani" to kultowa meksykańska telenowela emitowana w latach 2004-2006, która podbiła serca fanów na całym świecie. Teraz uczniowie Elite Way School powrócą na ekrany za sprawą Netflixa. Co wiemy o serialu "Rebelde"? Szczegóły poniżej.

"Zbuntowani" - Netflix stworzy nową wersję kultowej telenoweli

"Zbuntowani" (org. "Rebelde") to serial przedstawiający historię uczniów elitarnej szkoły Elite Way School, którzy przeżywali wiele emocjonujących przygód, a także założyli własny zespół RBD. Popularność serialu przełożyła się na sukces muzyczny kapeli, która wydała kilka krążków, zaś gwiazdy "Rebelde" - Anahi, Dulce Maria, Maite Perroni, Christopher Uckermann i Alfonso Herrera - zyskały wierne grono fanów.

Serial "Rebelde" doczekał się łącznie 440 odcinków i powracał kilkakrotnie w nowych wersjach (powstała np. wersja brazylijska). Mało kto wie, że meksykańska telenowela również nie była oryginałem, a remakiem argentyńskiej serii "Rebelde Way", na której właśnie ma zostać oparta produkcja Netflixa.

"Zbuntowani" - kiedy premiera na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery serialu "Rebelde". Wiemy jedynie, że produkcja zadebiutuje na Netflixie w 2022 roku. W rolach głównych wystąpią: Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente oraz Giovanna Grigio.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl