Zamknij

Zbuntowany Anioł: Mariana Arias była gwiazdą serialu. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Roksana Orlicka
15.05.2020 11:33
Zbuntowany Anioł jak wygląda Mariana Arias
fot. YouTube/Kadr z serialu "Zbuntowany Anioł"

"Zbuntowany Anioł" to popularna argentyńska telenowela, która była emitowana w latach 1998-1999. Zainteresowaniem cieszyła się również w Polsce. Jak obecnie wygląda Mariana Arias, czyli serialowa Andrea? Sprawdziliśmy, czym się zajmuje.

Zbuntowany anioł: Mariana Arias była gwiazdą serialu. Wcielała się w bezwzględną Andreę zabiegającą o serce Iva. Była główną rywalką Milagros, a do tego znacznie utrudniała jej życie. Serial był emitowany w latach 1998-1999, jednak wiele osób wciąż go doskonale pamięta. Można powiedzieć, że to najpopularniejsza argentyńska telenowela.

Czym się obecnie zajmuje Mariana Arias? Czy wciąż jest aktorką, a może wybrała inną ścieżkę zawodową? Aż wreszcie - ile ma lat i jak obecnie wygląda? Sprawdziliśmy. Szczegóły można znaleźć poniżej.

Zobacz także:  Natalia Oreiro straciła dawny blask? Już nie przypomina Milagros ze „Zbuntowanego Anioła” 

Zbuntowany Anioł: Mariana Arias była gwiazdą serialu. Jak obecnie wygląda?

Mariana Arias wcielała się w czarny charakter w serialu "Zbuntowany Anioł". W życiu prywatnym jest zupełnie inna. Z jej profili w mediach społecznościowych można wywnioskować, że lubi otaczać się ludźmi, a do tego jest pogodną osobą. 

W "Zbuntowanym Aniele" zadaniem jej bohaterki było rozdzielenie Milagros i Iva. Andrea była bezwzględna, chłodna i potrafiła wiele poświęcić, by osiągnąć wyznaczony sobie cel. Co ciekawe, Mariana cieszyła się dużą sławą i to nie tylko w Argentynie. Mimo to zrezygnowała z aktorstwa i postanowiła zostać dziennikarką. Obecnie prowadzi jeden z programów telewizyjnych, ale rozwija także swój biznes związany ze sprzedażą perfum.

Mariana Arias ma obecnie 54 lata i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że wciąż wygląda zachwycająco. Poniżej można zobaczyć jej aktualne zdjęcia.

Zobacz także:  Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" już tak nie wygląda. Facundo Arana zmienił też zawód 

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO