Zamknij

"Zniewolona": 3. sezon serialu w TVP. Ile ma odcinków i kiedy oglądać? [ZWIASTUN]

08.11.2021 10:26
Zniewolona
fot. Jan Bielecki/East News

"Zniewolona" wraca do Telewizji Polskiej. Hit doczekał się 3. sezonu. Od kiedy można oglądać nowe odcinki serialu i z ilu epizodów składa się sezon? Podajemy szczegóły i publikujemy zwiastun.

"Zniewolona": 3. sezon serialu w TVP. Ile ma odcinków i kiedy oglądać? Mamy dobrą wiadomość dla fanów ukraińskich seriali. Popularna "Zniewolona" wraca do Telewizji Polskiej z nowymi odcinkami. Podajemy szczegóły dotyczące emisji i prezentujemy zwiastun serialu.

Zobacz także:  "Zniewolona": 3. sezon z dokładną datą premiery! Wiemy też, kto zastąpi główną gwiazdę serialu

"Zniewolona": 3. sezon serialu w TVP. Ile ma odcinków [ZWIASTUN]

"Zniewolona" to ukraiński serial, który w 2019 roku skradł serca polskich widzów. Fani produkcji mogą być zadowoleni - Telewizja Polska wyemituje 3. sezon serialu kostiumowego, który przed laty bił rekordy popularności. Akcja serialu rozgrywa się w XIX wieku w Rosji. Bohaterką serialu jest Katierina, piękna i mądra dziewczyna. Niestety, kobieta nie może o sobie decydować, bo jest własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego mężczyzny w mieście. Z tego powodu Katierina cierpi i marzy o wolności.

Jak podaje Telemagazyn.pl - w 3. sezonie "Zniewolonej" mają się pojawić nowi bohaterowie oraz polskie akcenty. Najważniejszą informacją dla fanów serialu jest to, że widzowie nie zobaczą już w serialu Kateriny Kowalczuk. Zastąpi ją Sonia Priss, 26-letnia aktorka z Rosji. 3. sezon będzie się składał z 24. odcinków.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu "Zniewolona".

"Zniewolona": 3. sezon serialu w TVP. Kiedy będzie można oglądać? [DATA PREMIERY]

3. sezon serialu "Zniewolona" będzie emitowany w Telewizji Polskiej. Na ten moment nie jest jeszcze znana konkretna data premiery. Warto jednak wiedzieć, że od 8 listopada widzowie będą mogli przypomnieć sobie pierwszy i drugi sezon produkcji.

Zobacz takżeKaterina Kowalczuk odchodzi ze "Zniewolonej". Co dalej z popularnym serialem?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl