Zamknij

Katerina Kowalczuk odchodzi ze "Zniewolonej". Co dalej z popularnym serialem?

23.11.2020 11:34
Katerina Kowalczuk
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

"Zniewolona" to ukraiński serial, który cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Katerina Kowalczuk, wcielająca się w główną bohaterkę, rezygnuje z pracy w produkcji. Co dalej ze "Zniewoloną"?

"Zniewolona": Katerina Kowalczuk żegna się z produkcją. To szok dla wszystkich fanów ukraińskiego serialu. Aktorka opublikowała post na swoim profilu na Instagramie, w którym poinformowała, że odchodzi z telenoweli. Jaki jest powód takiej decyzji? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Zniewolona: już nie tylko w telewizji. O losach Katieriny będzie można przeczytać w książce 

"Zniewolona": Katerina Kowalczuk żegna się z produkcją. Co dalej z serialem?

"Zniewolona" zadebiutowała na antenie TVP1 w lipcu 2019 roku. Kostiumowy serial z Ukrainy szybko zyskał zainteresowanie widzów. Przygody Katieriny, osadzone w XIX wieku, przyciągały przed ekrany ponad 3 miliony widzów. Główna bohaterka była piękna, dobra, wykształcona, jednak jej życie nie było idealne. Wcielała się w nią Katerina Kowalczuk. Gwiazda poinformowała, że odchodzi z produkcji i nie zobaczymy jej w 3. sezonie "Zniewolonej".

To dla mnie bardzo trudny post. Kochani wielbiciele serialu "Zniewolona" - nie pojawię się w trzecim sezonie projektu - poinformowała aktorka.

Jak podaje Onet - aktorka szczerze powiedziała o tym, że nie mogła się dogadać z producentami "Zniewolonej".

Czasami wytwórnia filmowa i producenci nie mogą zrozumieć próśb aktora. Nam nie udało się znaleźć wspólnego języka. To zapewne taki rok. Niezależnie od tego, życzę pozostałym szczęścia, wytrwałości i inspiracji na planie - podsumowała.

Przypominamy, że już jakiś czas temu mówiono o tym, że aktorka chce spróbować swoich sił w Hollywood. Twórcy "Zniewolonej" nie ujawniają jednak szczegółów konfliktu. Nie zdradzili także, jak nieobecność głównej gwiazdy wpłynie na losy serialu.

"Zniewolona": kiedy premiera nowych odcinków na TVP?

"Zniewolona" nie zakończy się na 2. sezonie. Obecnie trwają prace nad kolejnymi odcinkami. W planach jest nakręcenie jeszcze dwóch sezonów. Na ten moment nie podano wstępnych dat premiery. 

Zobacz także:  Zniewolona: sezon 3. potwierdzony! Wiemy, kiedy trafi do telewizji i ile będzie miał odcinków 

RadioZET.pl/Onet.pl