Zamknij

Zniewolona: Mikołaj Roznerski zagra w ukraińskim hicie TVP. Aktor dołączy do 4. sezonu

11.01.2022 18:21
Mikołaj Roznerski
fot. Instgram,com/ Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski dostał rolę w zagranicznym serialu. Gwiazdor "M jak miłość" zagra w ukraińskim hicie Telewizji Polskiej - "Zniewolona". W kogo się wcieli?

Mikołaj Roznerski pojawi się w uwielbianym przez widzów TVP serialu "Zniewolona". Aktor "M jak miłość" zagości w czwartej odsłonie popularnego serialu. 39-letni gwiazdor otrzymał ofertę udziału w castingu do serialu i mimo że nie mówi w języku rosyjskim, zdecydował się wziąć udział w przesłuchaniu. Choć nie dostawał przez długi czas żadnej odpowiedzi, udało się mu dostać rolę.

Zniewolona: Mikołaj Roznerski zagra w ukraińskim hicie TVP. Aktor dołączy do 4 sezonu

"Zostałem zaproszony na nagranie – ja, który nie mówię po rosyjsku. Przez trzy tygodnie uczyłem się tych wielkich monologów, które miałem do nagrania. I nagrałem. I tak się osłuchałem z tym rosyjskim, tak się przygotowałem, że oni pół roku milczeli. Więc pomyślałem sobie, że wow, byłem tak "świetny", że nawet tego nie skomentowali, że po prostu ich zatkało" - zdradził Mikołaj Roznerski w "Pytaniu na śniadanie".

Pozytywny feedback ze strony ekipy "Zniewolonej", zmotywował aktora do nauki języka rosyjskiego.

"Oczywiście scenariusz dostałem cyrylicą, więc musieliśmy to wszystko przetłumaczyć. Uczyłem się roli, natomiast zacząłem już chwytać podstawy rosyjskiego tak, żeby móc się komunikować na planie" - tłumaczył aktor.

Gwiazdor "M jak miłość" na razie mało mówi o swojej roli. Zdradził jedynie, że w serialu zagra czarny charakter. Dodał też, że ekipa ukraińskiego hitu bardzo ciepło go przyjęła.

"Gra w obcym języku wymaga ogromnego skupienia, ale ciepło mnie przyjęli" - podkreślił.

Przypomnijmy, że obecnie widzowie TVP mogą oglądać 3. sezon "Zniewolonej". Ukraiński serial kostiumowy opowiada o losach Katii, która musi stawiać czoła wielu przeciwnościom losu.