Zamknij
Zniewolona
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP

"Zniewolona" to popularny ukraiński serial, który podbił serca Polaków. W 3. sezonie w głównej roli zobaczymy nową aktorkę, Sonię Priss, która zastąpiła Katerinę Kowalczuk. Przybliżamy jej sylwetkę.

"Zniewolona": Sonia Priss zastąpiła Katerinę Kowalczuk w popularnym serialu. Przypominamy, że Kowalczuk zrezygnowała z pracy przy produkcji, mając szansę na karierę w Hollywood. Kim jest Sonia Priss? Przybliżamy jej sylwetkę.

"Zniewolona": Sonia Priss zastąpiła Katerinę Kowalczuk. Kim jest aktorka?

"Zniewolona" to serial, który skradł serca polskich widzów. Produkcja zyskała ogromną popularność, a odtwórczyni głównej roli - Katerina Kowalczuk - została prawdziwą gwiazdą. Jakiś czas temu aktorka podjęła decyzję o rezygnacji z roli w serialu, który przyniósł jej taką popularność. Kowalczuk zdradziła, że marzy o karierze w Hollywood i na tym się skupi, by to marzenie spełnić.

Twórcy "Zniewolonej" musieli zatem znaleźć nową aktorkę, która mogłaby się wcielić w bohaterkę. Wybór padł na Sonię Priss. Jest to 26-letnia Rosjanka. Sonia Priss urodziła się 29 maja 1995 roku. Pierwszą rolę otrzymała w 2019 roku w serialu "Second First Love".

Na ten moment niewiele wiadomo o życiu młodej aktorki. Trzeba jednak przyznać, że jej podobieństwo do Kateriny Kowalczuk jest uderzające. Poniżej można zobaczyć aktualne zdjęcia w naszej galerii.

"Zniewolona": kiedy premiera nowych odcinków 3. sezonu?

3. sezon serialu "Zniewolona" pojawi się w Polsce już 24 grudnia 2021 roku.

Zobacz także:  "Zniewolona": 3. sezon z dokładną datą premiery! Wiemy też, kto zastąpi główną gwiazdę serialu

RadioZET.pl