Zamknij

"Zniewolona", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Piękna Katierina zwraca uwagę Grigorija [8.11]

08.11.2021 13:23
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 1. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 1 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 1: Streszczenie epizodu

Koniec wojny kaukaskiej oznacza powrót żołnierzy do domu. Lidia Szeffer - szanowana dama wydaje z tej okazji uroczyste przyjęcie. Pani Czerwińska - matka chrzestna dobrej, pięknej, mądrej i wykształconej Katieriny Wierbickajej, martwi się, że jej syn, który również walczył na froncie, zginął i nie wróci do domu. Jej mąż postanawia poprawić jej humor, zapraszając z wizytą pana Doroszenkę z córką Natalią. Muzyczny talent Katieriny sprawia, że Natalia chce się spotkać, by przećwiczyć modny ostatnio romans. Okazuje się, że syn Czerwińskich, Grigorij żyje i wraca do domu. Od razu zwraca uwagę na Katierinę.

"Zniewolona", odcinek 1: Gdzie i kiedy oglądać?

1. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 8 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl