Zamknij

"Zniewolona", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Katia zmuszona do prania bielizny [24.11]

22.11.2021 13:30
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 10. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 10. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 10: Streszczenie epizodu

Aleksiej nie ma odpowiednich środków, by wykupić Katierinę z niewoli od Czerwińskich. Prosi o pożyczkę Nikołaja Doroszenkę, jednak ten odmawia. Zdesperowany Kosacz decyduje się na wyprawę do kasyna, by zastawić w nim rodzinną pamiątkę. Tymczasem Katia zostaje zmuszona przez Jakowa do prania bielizny, jak zwykła służka. Pawlina postanawia powiadomić o tym Annę Czerwińską, która interweniuje. Przy okazji dowiaduje się o uczuciach Aleksieja do Katii i poznaje sumę za jej wolność. Pisze list do Kosacza, w którym domaga się, by zapomniał o Wierbickajej. Aleksiej nie jest jednak zadowolony z żądań Czerwińskiej. Przyjeżdża do posiadłości i prosi, by Katierina mogła zjeść obiad u Kosaczów. Anna pozwala dziewczynie udać się na posiłek.

"Zniewolona", odcinek 10: Gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w środę, 24 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl