Zamknij

"Zniewolona", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Awantura w rodzie Czerwińskich [29.11]

23.11.2021 11:33
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 11. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 11: Streszczenie epizodu

Katia poznaje przyszłą teściową - Sofię Kosacz. Podczas spotkania dziewczyna omdlewa ze zdenerwowania. Lidia postanawia podarować Aleksiejowi pieniądze na wykup Katii, ale stawia warunek, którego Kosacz nie jest w stanie zaakceptować. Chłopak udaje się do Kijowa, by tam zarobić odpowiednią ilość pieniędzy. Tymczasem Grigorij zabiera Natalię do teatru. Tam jednak zauważa, że na widowni znajduje się również inna para - jego ojciec wraz z kochanką - aktorką Łarisą. Spadkobierca majątku wszczyna awanturę.

"Zniewolona", odcinek 11: Gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 29 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl