Zamknij

"Zniewolona", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Sprzedaż Katii zagrożona [29.11]

24.11.2021 13:07
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 12. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 12 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 12. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 12: Streszczenie epizodu

Aleksiej jedzie do Kijowa, by odbyć spotkanie z wyzwolonym chłopek, który sam wykupił się z niewoli - Żadanem. Kosacz przedstawia mu propozycję biznesową.  Otrzymawszy pieniądze potrzebne na wykupienie Katii z niewoli, Aleksiej informuje Piotra Czerwińskiego, by przygotował wszelkie dokumenty potrzebne do wyzwolenia Katieriny. Służba Czerwińskich ekscytuje się nadchodzącą zmianą statusu dziewczyny. Grigorij wzywa Lidię, która jest rozwścieczona faktem, iż Kosacz wybrał chłopkę zamiast niej. Postanawia sama wykupić Wierbicką. Piotr nie jest jednak zainteresowany wyższą ofertą finansową. Zdesperowana Lidia postanawia oczernić Aleksieja przed Anną, by tym samym wstrzymać oswobodzenie Katii. 

"Zniewolona", odcinek 12: Gdzie i kiedy oglądać?

12. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 29 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl