Zamknij

"Zniewolona", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Aleksiej i Katia zostają przyłapani [1.12]

01.12.2021 11:52
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 15. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 15: Streszczenie epizodu

Czerwińscy są świadkami tajemnego spotkania Aleksieja i Katii. Mimo tłumaczeń przed matką chrzestną dziewczyna dostaje karę. Za spotkanie z ukochanym Wierbickaja ma zakaz opuszczania posiadłości. Zarządca dostaje natomiast zadanie znalezienia jej jakiegoś zajęcia. Halka, która jest zazdrosna o Kopacza cieszy się z tragedii Katii. Dostaje rozkaz od Grigorija, by szpiegować swoją rywalkę. Tymczasem Anna Czerwińska dowiaduje się o romansie męża. Zdrada z aktorką kończy się groźbami rozwodowymi. 

"Zniewolona", odcinek 15: Gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w środę, 1 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl