Zamknij

"Zniewolona", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Grigorij rzuca się z pięściami na ojca [1.12]

01.12.2021 11:53
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 16. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 16 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 16. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 16: Streszczenie epizodu

Grigorij i Natalia denerwują się przed ślubem. Czerwińscy zajmują się ostatnimi przygotowaniami przed ceremonią. Syn posiadaczy majątku ciągle rozmyśla jednak o Katii. Anna zastanawia się, gdzie podziała się jej chrześnica. Tymczasem Katia i Aleksiej w drodze do Kijowa obmyślają plan ucieczki. Grigorij znajduje list w pokoju dziewczyny. W posiadłości pojawia się kochanka Piotra, którą mężczyzna zaprosił, by zaśpiewała na weselu. Zdenerwowany syn rzuca się na Czerwińskiego z pięściami, co powoduje, że Anna traci przytomność.

"Zniewolona", odcinek 16: Gdzie i kiedy oglądać?

16. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w środę, 1 grudnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl