Zamknij

"Zniewolona", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Katierina spotyka nowych adoratorów [10.11]

09.11.2021 13:54
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 3. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Katierina wraca wieczorem z lekcji śpiewu od Natalii. Podczas powrotu rozpętuje się burza, która przewraca bryczkę. Przerażonej dziewczynie na pomoc rusza Aleksiej Kosacz, który jechał akurat do Natalii - swojej przyjaciółki z dzieciństwa. Para zakochuje się w sobie. Życie miłosne Katieriny na Aleksieju jednak się nie kończy. Nowy kowal, Nazarow, również zabiega o jej względy. Tymczasem do domu Czerwińskich przyjeżdża Reszetnikow, podający się za przyjaciela z wojska Grigorija. Gość szantażuje swojego kolegę, żądając pieniędzy za milczenie na temat tego, co podczas wojny na Kaukazie robił dziedzic Czerwińskich.

"Zniewolona", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w środę, 10 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl