Zamknij

"Zniewolona", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Grigorji napastuje Katierinę [16.11]

10.11.2021 15:35
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 5. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 5. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 5: Streszczenie epizodu

Grigorij zaczyna napastować Katerinę. Dziewczyna czuje się zagrożona, na szczęście na pomoc przychodzą jej kowal Nazar i kucharka Pawlina. Chłopak jest zakochany w pięknej Wierbickajej, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć. Kosaczowie otrzymują od Lidii 500 rubli. Pożyczka ma zostać przeznaczona na wykup weksla u Czerwińskich. W Katii zakochany jest również Aleksiej Kosacz. Chociaż nie wie nic na temat dziewczyny, jest dla niej gotowy zrobić wszystko. Postanawia wyruszyć z pokaźną sumką do kasyna, by pomnożyć pieniądze. Tymczasem Pawlina proponuje Annie czerwińskiej, by ta wyjawiła Katierinie, iż wcale nie jest sierotą. Jej ojciec żyje i właśnie wrócił z katorgi, ale nie wie, że ma potomstwo. Właścicielka gospodarstwa nakazuje kucharce milczeć.

"Zniewolona", odcinek 5: Gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć we wtorek, 16 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl