Zamknij

"Zniewolona", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Katierina potajemnie spotyka się z Aleksiejem [17.11]

15.11.2021 14:28
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 6. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 6 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 6. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 6: Streszczenie epizodu

Aleksiej Kosacz wygrywa pieniądze w kasynie, dzięki czemu może wykupić weksel u Piotra Czerwińskiego. Obaj wyruszają na polowanie. Podczas łowów widzi, jak ziemianin upokarza jednego z psiarczyków. To zachowanie nie podoba się Kosaczowi. Tymczasem Czerwiński zaczyna fascynować się piękną aktorką i wpada na pomysł dofinansowania jej teatru. Jest jednak jeden warunek. Pieniądze trafia do dyrektora, jeśli w głównej roli obsadzona zostaje jego faworytka. Katierinie udaje się potajemnie spotkać z Aleksiejem. Nie zdradza jednak sekretu dotyczącego jej pochodzenia. Z kolei Anna Czerwińska wystawia wieczorek w swojej posiadłości. Chce wyswatać Grigorija, z Natalią Doroszenko.

"Zniewolona", odcinek 6: Gdzie i kiedy oglądać?

6. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w środę, 17 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl