Zamknij

"Zniewolona", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Katierina chce wyzwolic się z niewoli [18.11]

15.11.2021 14:32
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Kateriny? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 7. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 7: Streszczenie epizodu

Grigorijowi kończą się pieniądze, ale nadal nie zamierza kalać swoich rąk pracą w majątku ojca. Wpada na inny pomysł - żąda od rodziciela miesięcznej pensji. By zapewnić sobie majątek w przyszłości stara sie też o względy córki jednego z zamożniejszych ziemian w okolicy - Natalii Doroszenko. Katierina znowu spotyka się w tajemnicy z Aleksiejem. Zrobi wszystko, by uciec od niewoli w majątku Czerwińskich. Rozmawia nawet na ten temat z właścicielami majątku, ale Anna i Piotr Czerwińscy nie chcą nawet słyszeć o podobnym pomyśle.

"Zniewolona", odcinek 7: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w czwartek, 18 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl