Zamknij

"Zniewolona", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Czerwiński chce sprzedać Katierinę [23.11]

22.11.2021 13:21
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 9. odcinka serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 9: Streszczenie epizodu

Piotr Czerwiński postanawia sprzedać Katierinę i zgarnąć przy tym sporą sumkę. Matka Aleksieja obawia się jednak, że transakcja może źle wpłynąć na wizerunek jej rodu. Natalia zajmuje się przygotowaniami do swojego wesela, w czym pomaga jej przyjaciółka Lidia. Dziewczyna kocha się w młodym Kosaczu, a wieść o jego oświadczynach oburza ją i bulwersuje, tym bardziej że chłopak zabiega o względy niewolnicy. W sprzedaż Kateriny stara się też ingerować Grigorij, dla którego dziewczyna jest zabawką. Robi wszystko, by odwieźć matkę od zamiaru pozbycia się chłopki.

"Zniewolona", odcinek 9: Gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć we wtorek, 23 listopada 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 22:55 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl