Zamknij

"Zniewolona" wraca do TVP! W serialu wystąpią polscy aktorzy?

10.06.2021 11:13
Zniewolona - kadr z serialu
fot. Materiał prasowe/TVP

Trzeci sezon serialu "Zniewolona" zostanie wyemitowany na antenie TVP. W nowych odcinkach pojawią się polskie wątki. Kto wcieli się w księcia znad Wisły?

Serial "Zniewolona" w 2019 roku został ogromnym hitem wśród widzów TVP. Ukraińska produkcja powróci na antenę Telewizji Polskiej z trzecim sezonem. W sieci pojawiły się informacje na temat nowych odcinków "Zniewolonej". Nie zabraknie w nich wątków polskich.

"Zniewolona" -  3. sezon trafi na TVP

Jak podaje Plotek, "Zniewolona" powróci do TVP nie tylko z dobrze znanymi bohaterami, ale również zupełnie nowymi postaciami, w tym Polakami. Scenarzyści serialu zapowiedzieli, że zobaczymy między innymi księcia znad Wisły. Kto się w niego wcieli?

Akcja nowych odcinków "Zniewolonej" będzie rozgrywać się w drugiej połowie XIX wieku, czyli w okresie tuż przed zniesieniem pańszczyzny. Wśród nowych bohaterów zobaczymy między innymi Stefana Jabłoniewskiego. Niestety polskiego księcia nie zagra rodzimy aktor. Wcieli się w niego Sergey Strelnikov. Szlachcic ma być przystojnym i tajemniczym mężczyzną, który wywróci świat kijowskiej śmietanki towarzyskiej do góry nogami. Stefan zakocha się w Kitty i będzie próbował walczyć o jej względy.

W nowych odcinkach mamy poznać też zagadkę, stojącą za śmiercią Andrieja Żadana. Chociaż żaden z polskich aktorów nie wcieli się w Jabłoniewskiego, niewykluczone, że zobaczymy znajome twarze w obsadzie. Tała Prystajecka, scenarzystka "Zniewolonej", zapowiedziała nowe odcinki w programie "Alarm".

Pojawi się pan Stefan Jabłoniewski, człowiek ze znanej rodziny rodem z Polski. Nie mogę jeszcze powiedzieć z jakiego miasta, ale on właśnie będzie miał najbardziej wpływ na wydarzenia w trzecim sezonie. Od niego będzie zależał po części los Katii, a po części los Andrieja, a dokładnie to, czy Andriej przeżyje, czy nie. Powiem więcej - ten właśnie człowiek okaże się niezwykle ważny dla kolejnego bohatera, Piotra Czerwińskiego.

Polskie wątki nadzwyczaj ucieszyły prezesa TVP, Jacka Kurskiego, który również skomentował zbliżającą się premierę trzeciego sezonu "Zniewolonej" w rozmowie z "Faktem".

Jesteśmy zainteresowani emisją nowych odcinków i właśnie prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Jesteśmy też zainteresowani wprowadzeniem tam wątków polskich z polskimi aktorami.

Wygląda więc na to, że popularność "Zniewolonej" w naszym kraju będzie jeszcze większa.

"Zniewolona" sezon 3 w TVP - kiedy premiera?

Na razie nie zdradzono, kiedy zobaczymy nowe odcinki "Zniewolonej". Fani ukraińskiego serialu muszą uzbroić się w cierpliwość, bo na razie trwają prace na planie zdjęciowym. Istnieje jednak duża szansa, że trzeci sezon produkcji zadebiutuje na antenie TVP już jesienią 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Plotek/Fakt