Zamknij

Zofia Zborowska odchodzi z "Barw szczęścia". Dlaczego?

Sylwia Wamej
19.06.2020 13:57
Zofia Zborowska odchodzi z "Barw szczęścia". Dlaczego?
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Zofia Zborowska po trzech latach grania w serialu "Barwy szczęścia" rezygnuje z produkcji TVP. Swoją decyzję aktorka uzasadniła na Intagramie.

Zofia Zborowska rezygnuje z serialu "Barwy szczęścia". Dlaczego?

Zofia Zborowska w serialu "Barwy szczęścia"  od trzech lat wcielała się w stomatolog Anetę Dylską. Mimo że jej wątek został rozbudowany, aktorka postanowiła zakończyć swoją współpracę z serialem i Telewizją Polską. Na swoim Instagramie zdradziła:  "Aktorstwo nie jest moim głównym źródłem utrzymania. Praca w TVP mnie już nie interesuje, także nie mam się czego bać - wyznała tajemniczo.

Widzowie zobaczą Zofię Zborowską w "Barwach szczęścia" w jesiennych odcinkach. Na razie nie wiadomo jednak, jak zakończy się jej wątek w serialu. Sama zainteresowana nie zdradziła też, jakie dokładnie są powody rezygnacji z serialu i TVP.

Zofia Zborowska: Gdzie grała 33-letnia aktorka?

Zofia Zborowska na szklanym ekranie debiutowała w komedii wojennej "Złoto dezerterów" w 1998 roku. Potem widzowie mogli ją oglądać w serialu "Przystań", komedii romantycznej " Miłość na wybiegu" oraz spektaklu Teatru Telewizji "Przygoda". Udziela się także w dubbingu – jej głos można było usłyszeć w animacji "Ralph Demolka" oraz w grze komputerowej "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Zofia Zborowska wzięła też udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie jest szczęśliwą żoną siatkarza - Andrzeja Wrony.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl.