Zamknij

#Zostańwdomu: Powstał serial internetowy z gwiazdorską obsadą

Roksana Orlicka
23.03.2020 15:41
Powstał internetowy serial
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"#Zostańwdomu" to serial internetowy, który powstał z inicjatywy Kamila Kuli. W produkcje zaangażowało się wiele polskich gwiazd. Odcinki mają się pojawiać regularnie na YouTube. O czym jest serial i dlaczego przyjęto taką formę?

#Zostańwdomu: Powstał serial internetowy z gwiazdorską obsadą. Można w nim zobaczyć Martę Żmudę Trzebiatowską, Agnieszkę Więdłochę, Małgorzatę Kożuchowską czy Antoniego Pawlickiego. O co chodzi w tej akcji?

Zobacz także: W lesie dziś nie zaśnie nikt: Wiktoria Gąsiewska pierwszy raz w odważnych scenach

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Serial #zostańwdomu z gwiazdorską obsadą na YouTube

Artyści mają ogromny wpływ na swoich fanów, dlatego od kilku tygodni zachęcają, by pozostać w domu i nie przyczynić się do rozprzestrzeniania pandemii koronawirusa. Z tego też powodu powstał wyjątkowy projekt z inicjatywy Kamila Kuli. Mowa o internetowym serialu z gwiazdorską obsadą. 

Pierwszy odcinek #zostańwdomu został wyemitowany w piątek, 20 marca. Następne epizody mają się pojawiać na YouTube co dwa dni o godzinie 21.00. O czym opowiada nietypowa produkcja? To historia Agaty i Jacka, sąsiadów z jednego warszawskiego bloku. Do tej pory mijali się na korytarzach, ale nie wiedzieli nic o sobie. Ich życie zmienia pandemia koronawirusa. Zaczynają się stresować przyszłością i ewentualnym brakiem pieniędzy. Ich znajomość zaczyna się za pomocą komputera. W ten sposób poznajemy ich życie i rodzinę.

Nasz serial jest komedią o przyjaźni, miłości i rodzinie w cieniu #ZostańWDomu. Serial tworzymy online, non-profit - ku pokrzepieniu serc. Tworzymy projekt, który pozwala nam robić to, co kochamy - dawać widzom pozytywną energię, dobre emocje i nadzieję na happy end - można przeczytać. 

Co ciekawe, aktorzy nagrywają swoje role online. Tak też powstaje cały serial. Autorkami scenariusza są Karolina Frankowska i Katarzyna Golenia

Zagłosuj

Obejrzysz serial #zostańwdomu?

Liczba głosów:

Zobacz także: HBO: nowości na kwiecień 2020. Lista premier filmów i seriali

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZET.pl/Film.interia.pl/RO