Zamknij

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 4: STRESZCZENIE. Sasza opracowuje nową teorię [27.04]

20.04.2021 09:50
"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 4: STRESZCZENIE. Sasza opracowuje nową teorię [27.04]
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 4. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 4. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień". 

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 4 - streszczenie

Streszczenie 4. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" prezentuje się następująco:

Podczas przeszukania mieszkania Abdullaha policja natrafia na kilka przedmiotów, które mogą go powiązać z wybuchami. W poszukiwaniu dalszych informacji, Sasza i Cuki ponownie przesłuchują Krysiaka. Załuska nie wierzy w winę Abdullaha, jednak jest przekonana, że ten wie więcej, niż gotów jest zdradzić. Henrietta pomaga Saszy w kontynuowaniu poszukiwania śladów na dowodach ze spalonego mieszkania na Ogrodowej. Kobieta dochodzi do wniosku, że za wybuchy odpowiada więcej niż jeden sprawca.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 4 - gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" będzie można obejrzeć we wtorek 27 kwietnia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl