Zamknij

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 5: STRESZCZENIE. Dochodzi do kolejnego wybuchu [04.05]

27.04.2021 18:26
"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 5: STRESZCZENIE. Dochodzi do kolejnego wybuchu [04.05]
fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 5. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 5. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień". 

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 5 - streszczenie

Streszczenie 5 odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" prezentuje się następująco:

W centrum Łodzi dochodzi do kolejnego wybuchu. Każda wzmianka Saszy o ewentualnej niewinności Abdullaha sprawia, że Flaku i Drugi wpadają w szał. Tylko Cuki pozostaje sprzymierzeńcem Załuskiej i chce jej pomóc w znalezieniu dowodów na poparcie jej teorii o kilku zamachowcach. Z czasem, przy pomocy Henrietty, odkrywają młodego chłopaka, który widziany był w miejscach, w których dochodziło do wybuchów.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" będzie można obejrzeć we wtorek 4 maja 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl