Zamknij

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 7: STRESZCZENIE. Sasza rozwiązuje sprawę z przeszłości [18.05]

11.05.2021 14:21
"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 7: STRESZCZENIE. Sasza rozwiązuje sprawę z przeszłości [18.05]
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Streszczenie 7. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 7. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień". 

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 7 - streszczenie

Streszczenie 7. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" prezentuje się następująco:

Podejrzenia Saszy się sprawdzają, a policja organizuje obławę. Załuska nie ufa Drugiemu przez jego powiązania ze światem przestępczym i postanawia go obserwować. Nie posiada jednak żadnych dowodów na potwierdzenie swojej teorii. W międzyczasie kobieta skupia się na rozwiązaniu sprawy z przeszłości. Gdy udaje się na umówione spotkanie, sytuacja wymyka się spod kontroli. Z pomocą przybywa jej wówczas dość nieoczekiwany sprzymierzeniec.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 7 - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" będzie można obejrzeć we wtorek 18 maja 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl