Zamknij

"iCarly" powraca! Zobacz jak zmieniły się gwiazdy serialu w pierwszym zwiastunie kontynuacji

02.06.2021 14:42
iCarly - Jennette McCurdy, Nathan Kress, Miranda Cosgrove - kad z serialu
fot. Everett Collection/East News

Serial "iCarly" doczekał się nowej odsłony. Platforma Paramount+ zaprezentowała zwiastun kontynuacji produkcji, z którą wychowywali się widzowie na całym świecie.

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź kontynuacji sitcomu młodzieżowego "iCarly". Po latach zobaczymy kolejne przygody Carly, Spencera i Freddy'ego, którzy tym razem będą dorośli.

"iCarly" - zwiastun kontynuacji serialu dla młodzieży

Pierwszy sezon "iCarly" zadebiutował na stacji Nickelodeon w 2007 roku (w Polsce 2 lata później). Serial zakończono w roku 2012 po pięciu sezonach. 14 lat po premierze sitcom doczeka się ciągu dalszego. W nadchodzącej produkcji platformy Paramount+ powrócą dobrze znane twarze, chociaż nie zabraknie też nowych bohaterów.

Dla widzów oryginalnej serii zwiastun kontynuacji to z jednej strony sentymentalna podróż, a z drugiej okazja na zajrzenie w przyszłość. Twórcy postanowili bowiem wykorzystać fragmenty oryginalnego serialu i zestawić je z tym, co czeka bohaterów "iCarly" niebawem.

W zwiastunie pojawia się informacja, że widzowie "iCarly" dorastali wraz z serialem. Teraz mają okazję zobaczyć, jak zmienili się główni bohaterowie sitcomu, którzy nie są już beztroskimi nastolatkami. Z tego powodu w nowej odsłonie pojawią się lekkie przekleństwa oraz alkohol. Oprócz Carly, Spencera i Freddy'ego powróci również matka tego ostatniego oraz Nevel Papperman - arcywróg trójki protagonistów.

"iCarly" - kiedy premiera nowej serii?

W rolach głównych wystąpili Miranda Cosgrove, Nathan Kress, Jerry Trainor, Laci Mosley i Jaidyn Triplett. W nowych odcinkach Carly zostanie influencerką. Jej przyjaciele będą pomagać jej poruszać się po meandrach początków dorosłości. "iCarly" trafi na Paramount+ już 17 czerwca 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy serwis będzie dostępny w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Paramount+