Zamknij

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 2: STRESZCZENIE. Sasza stosuje niekonwencjonalne metody [13.04]

08.04.2021 18:50
"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 2: STRESZCZENIE. Sasza stosuje niekonwencjonalne metody [13.04]
fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 2. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 2. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień". 

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 2 - streszczenie

Streszczenie 2. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" prezentuje się następująco:

Sasza i Cuki docierają na miejsce pożaru. Otrzymują informację o znalezieniu zwłok i zauważają, że wszystko wskazuje na celowe podpalenie i działanie nieznanego sprawcy. Sasza bada miejsce zbrodni i znajduje podartą stronę z wierszem Adama. Uznaje to za ważny trop i podejrzewa Cybanta. Ziembiński zostaje wezwany na przesłuchanie. Metody stosowane przez Załuską okazują się być dość niekonwencjonalne.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 2 - gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" będzie można obejrzeć we wtorek 13 kwietnia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl