Zamknij

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 3: STRESZCZENIE. Sasza i Cuki odkrywają niepokojące fakty [20.04]

13.04.2021 13:44
"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 3: STRESZCZENIE. Sasza i Cuki odkrywają niepokojące fakty [20.04]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News (zdjęcie poglądowe)

Streszczenie 3. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" znajdziecie poniżej. Co wydarzy się w nadchodzącym epizodzie? Przeczytajcie streszczenie 3. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień". 

"Żywioły Saszy - Ogień", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień"? Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 3 - streszczenie

Streszczenie 3. odcinka serialu "Żywioły Saszy - Ogień" prezentuje się następująco:

Krysiak czuwa w szpitalu przy Wiesi, gdy zjawiają się Drugi i Sasza, chcąc odkryć, kto jest odpowiedzialny za wybuch. Głównym podejrzanym staje się Abdullah, zięć kobiety. Trwają przesłuchania świadków, a Cuki i Sasza rozmawiają z Krysiakiem, by odgadnąć motyw, który mógł mieć sprawca. Abdullah składa wyjaśnienia i udowadnia swoją niewinność. Na jaw wychodzą jednak niepokojące fakty z jego życia.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Żywioły Saszy - Ogień, odcinek 3 - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień" będzie można obejrzeć we wtorek 20 kwietnia 2021 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.30 na kanale TVN.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Teleman.pl