Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

12-latka szuka ojca swojego dziecka w telewizyjnym show. Bulwersujący program na Ukrainie

31.10.2017 23:56

Zdaje się, że ukraińska telewizja „Inter” przekroczyła kolejną granicę emitując „Dotyczy każdego”, czyli telewizyjny show w którym 12-latka poszukuje ojca swojego nowonarodzonego dziecka wśród członków najbliższej rodziny i sąsiadów.

12-latka szuka ojca swojego dziecka w telewizyjnym show. Bulwersujący program na Ukrainie fot. Youtube

Głównymi podejrzanymi o bycie ojcem niemowlaka są: brat 12-latki, jej ojczym, brat przyrodni, oraz 18-letni sąsiad. Młodzi mężczyźni bez skrępowania licytują się między sobą, kto jest ojcem dziecka. Jakby tego było mało, w programie bierze też udział matka dziewczynki, która zapewnia, że o ciąży swojej córki dowiedziała się dopiero dwa tygodnie przed rozwiązaniem.

Bulwersujący program

12-letnia Tanya nie potrafi wskazać, kto jest biologicznym ojcem jej dziecka. Jeśli okaże się, że to jej własny ojciec, mężczyzna będzie odpowiadał za poważne przestępstwo. – W tej historii jest bardzo dużo pytań. Jak to możliwe, że Mama Tanyi dowiedziała się o ciąży córki dopiero 2 tygodnie przed narodzinami jej dziecka? Dlaczego nikt inny nie zwrócił uwagi na ciążę dziewczynki? Co będzie dalej z 12-latką i jej dzieckiem? Razem z rodziną Tanyi przy wsparciu ekspertów programu postaramy się znaleźć odpowiedź na te nurtujące nas pytania – czytamy w zapowiedzi programu.

Licytacja przed kamerami

Trudno przypuszczać, aby młoda matka wyszła z tej historii bez urazu. – Nie ma szans na to, by z tego dziecka wyrosła zdrowa psychicznie kobieta – komentuje psycholog i terapeutka Katarzyna Kucewicz w rozmowie z WP.pl. Co gorsze, matka przed kamerami namawiała 12-latkę do zwierzeń.

Nasuwa się pytanie, jaka kolejna granica zostanie przekroczona przez stacje telewizyjne, gdy już teraz otwarcie, przed milionami widzów, rozmawia się o kazirodztwie i seksie z 11-letnim dzieckiem.

Zdjęcia rodziny 12-letniej Tanyi, oraz matki i głównych „podejrzanych”, którzy wystąpili w programie:

RadioZET.pl/DailyMail.co.uk/WP.pl/strz

Oceń