5-latką zainteresował się „Vogue”. Wszystko przez jej niesamowite włosy

30.08.2018 12:30

Mia Afalo jeszcze nie zaczęła szkoły, a już stała się gwiazdą Instagrama. 5-latka dzięki swoim bujnym włosom zwróciła uwagę nawet brytyjskiego „Vogue'a”!

5-letnia gwiazda Instagrama fot. Instagram

Ma zaledwie 5 lat i już ponad 50 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Mowa o Mii Aflalo z Tel-Awiw, która dzięki swoim niesamowitym włosom robi furorę. Długie, gęste włosy dziewczynki zwracają uwagę. Dzięki nim 5-latka ma już za sobą współpracę z brytyjskim wydaniem magazynu „Vogue” i wielu wróży jej karierę modelki.

Dziewczynka jest bardzo fotogeniczna, a stylistka fryzur, która z nią współpracuje, przyznaje, że Mia jest bardzo cierpliwa, świetnie znosi trudy i długie sesje stylizacyjne. Ma więc zadatki na prawdziwą modelkę, o co z pewnością będą się starać jej rodzice.

Pod każdym zdjęciem dziewczynki na Instagramie pojawiają się tysiące komentarzy, w których internauci zachwycają się urodą małej. Nie wszyscy są jednak tym tak zachwyceni i uważają, że Mia wystylizowana na 30-letnią kobietę to zachęta dla pedofili. Poza tym krytycy przyznają, że to zabieranie dziecku dzieciństwa.

Zdecydowanie jednak przeważają wyrazy uznania i zachwyt nad urodą i pięknymi włosami dziewczynki.

RadioZET.pl/Metro.co.uk/SA

Oceń