5 znaków zodiaku, które mają największe skłonności do wzięcia rozwodu

03.04.2018 11:10

Wszystkiego w kartach się wyczytać nie da, ale jedno jest pewne: to, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, może mieć wpływ na decyzje, które podejmujemy w dorosłym życiu. Także decyzje, które są związane z życiem uczuciowym. Oto 5 znaków zodiaku, które mają największe skłonności do wzięcia rozwodu.

Skłócone małżeństwo fot. Pexels

5 znaków zodiaku, które mają największe skłonności do wzięcia rozwodu

Zdarza się, że życie jest nieprzewidywalne. I niestety nie wszystkie małżeństwa okazują się udane. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest rozstanie i rozwód.

Astrologowie są zgodni: nie można przewidzieć przed zawarciem ślubu, czy twoje małżeństwo skończy się rozwodem. To po prostu niemożliwe. Są jednak znaki zodiaku, które — jeśli wierzyć gwiazdom — mają większe skłonności do tego, by wpadać w konflikty i tym samym: do brania rozwodów.

Oto 5 znaków zodiaku, które mają największe skłonności do wzięcia rozwodu.

Wodniki (sprawdź horoskop)

Wodniki to urodzeni indywidualiści. Choć wielu z nich tworzy udane, długoletnie związki, ponoć chętniej decydują się na relacje niesformalizowane, które pozwalają im utrzymać poczucie niczym nieograniczonej swobody i wolności.

Ryby (sprawdź horoskop)

Osoby spod tego znaku wierzą w miłość, ale niekoniecznie w małżeństwo. Ryby z natury są konfliktowe, nic więc dziwnego, że — jak mówią gwiazdy — to jedne z tych znaków, które mają największe skłonności do wzięcia rozwodu.

Strzelce (sprawdź horoskop)

Osoby spod tego znaku mają naturalną potrzebę niezależności i przygody. I choć wielu z nich tworzy udane związki, gdy w partnerze zaczyna im coś przeszkadzać, niemal błyskawicznie decydują się na rozstanie, co skutkuje niestety częstymi rozwodami wśród Strzelców.

Bliźnięta (sprawdź horoskop)

Bliźnięta nie są typowymi, tradycyjnymi małżonkami. Jedną z głównych wartości, które wyznają w życiu, jest bowiem naturalna potrzeba wolności. Jeśli decydują się zawrzeć małżeństwo, to wyłącznie z osobą, która akceptuje ich indywidualne podejście do życia.

Koziorożce (sprawdź horoskop)

Koziorożce słyną ze skłonności do ciężkiej pracy. Kariera jest jedną z najważniejszych wartości w życiu Koziorożca. Zdarza się, że praca zajmuje na jego liście priorytetów pierwsze miejsce, nawet przed rodziną i dziećmi.

RadioZET.pl/SI

Oceń