Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

7-letni Farouk James dzięki niezwykle bujnej fryzurze został modelem

13.03.2019 13:42

Farouk James ma 7 lat i jest pozornie zwykłym chłopcem, który mieszka w Londynie. Jego wizytówką jest niesamowicie bujna fryzura. To właśnie dzięki niej został modelem.

7-latek może pochwalić się niesamowitą fryzurą fot. Instagram.com/faroukjames

7-letni Farouk James może pochwalić się niesamowitą fryzurą

Farouk James ma 7 lat i 231 tysięcy obserwujących na Instagramie. Na pozór to zwyczajne dziecko, jednak niesamowicie bujna fryzura sprawia, że nie można obok niego przejść obojętnie. W jednym z wywiadów jego mama Bonnie powiedziała, że chce zerwać ze stereotypem, że bujne afro zarezerwowane jest tylko dla dziewczynek. Chłopcy mogą wyglądać w kręconych włosach równie uroczo.

Farouk oprócz Instagrama ma również kanał YouTube, na którym jego mama zdradza, jak radzi sobie z niesfornymi lokami małego Farouka.  Nie brakuje również tutoriali z udziałem chłopca. Mama 7-latka w wywiadzie dla  thisisinsider.com. powiedziała, że włosy dziecka widać było jeszcze przed... jego narodzinami.

– Farouk urodził się z dużą ilością włosów, a nawet wtedy, gdy podczas ok. dziewiątego miesiąca ciąży wykonywałam USG, można było dosłownie zobaczyć, jak unoszą się w macicy – powiedziała w wywiadzie. Na Instagramie 7-latka można zobaczyć wiele zdjęć z kampanii reklamowych oraz wybiegów. W komentarzach internautów nie brakuje zachwytów nad bujną fryzurą dziecka.

Zagłosuj

Nosiłeś/ łaś kiedyś długie włosy?

RadioZEt.pl/Ofeminin.pl

Oceń