97-latka została modelką. Podpisała kontrakt z jedną z największych agencji modelek

06.02.2019 09:31

Iris Apfel znana jest wszystkim miłośnikom mody. 97-letnia ikona stylu spełniła właśnie kolejne marzenie. Apfel podpisała kontrakt z jedną z największych agencji modelek, z którą związane są takie modelki, jak m.in. Ashley Graham czy Gigi Hadid.

97-letnia Iris Apfel podpisała kontrakt z profesjonalną agencją modelek fot. Instagram.com/Iris Apfel

Iris Apfel: ikona i kolorowy ptak świata mody

Iris Apfel to jedna z najbarwniejszych postaci świata mody. Jest nie tylko ikoną, ale też filantropem i historykiem sztuki. Ludzie z branży mówią o niej, że jest kolorowym ptakiem. 97-latka udowadnia, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Właśnie nawiązała współpracę z agencją IMG Models, do której należą m.in. Gigi Hadid, Ashley Graham czy słynne Aniołki Victoria's Secret.

Sama zainteresowana podkreślała w jednym z wywiadów, że jest bardzo podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie miała profesjonalnego agenta. 

 To wszystko stało się tak nagle i nigdy nie sądziłam w młodości, że kiedyś będę zaangażowana w tyle różnych rzeczy – mówiła. Zresztą 97-letnia Apfel podpisała w ostatnim czasie kontrakt nie tylko z agencją modelek, ale z wieloma markami, m.in. Mac Cosmetics.

Iris Apfel dołączyła do prestiżowej agencji IMG Models

Z kolei agencja IMG Models będzie reprezentować Apfel w zakresie publicznych wystąpień i modelingu. Entuzjazmu nie ukrywa właściciel agencji IMG Models Ivan Bart. Jak podkreślił, Iris to ikona z niezmierzoną ilością talentu.

– W wieku 97 lat Iris ciągle udowadnia, że wiek to tylko liczba i nie powinien być czymś, co nas definiuje. Apfel niezaprzeczalnie wpływa na świat mody i nieustannie inspiruje wszystkie pokolenia – powiedział.

RadioZET.pl/Viva.pl/SW

Oceń