ASOS wypuścił sukienkę przypominającą folię bąbelkową. Internauci błyskawicznie ją wyśmiali

17.04.2019 14:59

ASOS znów zaskoczył swoich fanów. Tym razem platforma zakupowa wypuściła projekt, który stał się obiektem kpin internautów. Chodzi o przezroczystą sukienkę, przypominającą... folię bąbelkową.

ASOS wypuścił sukienkę przypominającą folię bąbelkową. Internauci błyskawicznie ją wyśmiali fot. Instagram.com/Jaded

Sukienka ASOS jak folia bąbelkowa

ASOS zaprezentował w swojej ofercie projekt, który wzbudził nie lada zamieszanie i kontrowersje. Platforma jakiś czas temu zasłynęła ze sprzedaży oryginalnych jeansów. Teraz przyszedł czas na sukienkę, która wywołuje uśmiech na twarzy, a jej cena jest obiektem drwin fanów. To sukienka plażowa streetwearowej marki Jaded London. Przezroczysta kreacja kosztuje 68 funtów (czyli ok. 340 zł) i wygląda, jakby była zrobiona z folii bąbelkowej.

Sukienka idealnie wpisuje się w trend „naked dress”, czyli półprzezroczystych kreacji, które wciąż rządzą wśród wielkich marek i popularnych sieciówek.

Jade i Grant Goulden, współzałożyciele Jaded London, powiedzieli w rozmowie z Daily Mail: „Jesteśmy podekscytowani, że ludzie bardzo interesują się naszym produktem – staramy się być jak najbardziej zaawansowani w naszych projektach. Jako marka przesuwamy granice”.

Fani wyśmiali bąbelkową sukienkę

Mimo wszystko do wielu fanów mody projekt tej sukienki zwyczajnie nie trafia. Kreacja przypominająca folię bąbelkową została wyśmiana. „Tyle pieniędzy za folię bąbelkową?”  „Czy ktoś chce wyjść w sukience, wyglądającej jak folia bąbelkowa”? – śmiali się fani. Choć większości fanów mody projekt Jaded nie podoba się, na profilu instagramowym marki zdjęcie sukienki zebrało aż 932 polubień.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi