Jak schudła Adele? Wygadał się jej trener

21.02.2017 15:12

Adele wreszcie dobrze czuje się w swoim ciele. Na jakie produkty stawia? Jaki trening lubi? Rąbka tajemnicy uchylił jej trener.

Jak schudła Adele? Wygadał się jej trener

Brytyjska piosenkarka Adele przeszła naprawdę długą drogę od początków swojej kariery, kiedy występowała w luźnych ubraniach i zupełnie nie przejmowała się swoim wizerunkiem. Choć gwiazda wielokrotnie wypowiadała się w wywiadach, że zależało jej przede wszystkim na zdrowiu, a nie zrzuceniu zbędnych kilogramów, trzeba przyznać, że metamorfoza, którą przeszła, robi ogromne wrażenie i może być inspiracją dla kobiet z całego świata.

– Wyglądam jak wyglądam, reprezentuję większość kobiet w społeczeństwie i jestem z tego bardzo dumna – mówiła Adele kilka lat temu w magazynie „People". Ale wokalistka zmieniła zdanie. Dziś dba o siebie i pilnuje diety. I jak mówi, czuje się z tym znakomicie!

Trener artystki Pete Geracimo zdradził, że Adele na początku swojej walki o lepszą siebie rzuciła papierosy i ograniczyła spożycie cukrów. Nie zrezygnowała zupełnie z węglowodanów, gdyż jak przyznała, nie potrafi bez nich żyć. Piosenkarka nie lubi także długich ćwiczeń kardio, stawia za to na dynamiczne ćwiczenia, które nigdy jej się nie nudzą. Szczególnie lubi te z ciężarkami.

Pete Geracimo zdradził w rozmowie z Daily Mail, że dieta piosenkarka opiera się na produktach gwarantujących długowieczność. W jej codziennym jadłospisie znajdują się więc: jabłka, truskawki, orzechy, kasza gryczana, jarmuż, oliwki czy rukola. Adele pozwala sobie także od czasu do czasu na używki. Nie są to jednak drinki z palemką czy kaloryczne piwo, zamiast nich piosenkarka sięga po kawę, czerwone wino (ale tylko kieliszek) oraz kakao (oczywiście bez cukru). Adele od kilku lat jest też wegetarianką, dzięki czemu – jak sama mówi – zawdzięcza dobre samopoczucie.

RadioZET.pl/SI/Daily Mail

Oceń