Adidas zaprezentował pierwsze buty z kartą na komunikację miejską

11.01.2018 15:51

Im więcej zastosowań ma jakiś przedmiot, tym jest bardziej użyteczny. Dobrze wie o tym marka Adidas, która zaprezentowała swoje pierwsze buty z... wbudowaną kartą na komunikację miejską.

Adidas buty z biletem na komunikację fot. Facebook Adidas

Urządzenia wielofunkcyjne cieszą się dużą popularnością. Choć niektórzy złośliwi twierdzą, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego, to jednak każdy z nas jest w stanie wymienić przynajmniej kilka przedmiotów o wielu zastosowaniach. Ale czy komuś przyszłoby do głowy, że nawet buty mogą służyć nie tylko do ochrony stóp? Adidas wraz z Berliner Verkehrsbetriebe, czyli zakładami komunikacyjnymi w Berlinie, zaprezentował właśnie pierwszy model butów, które mają wbudowany bilet na komunikację miejską.

Już 16 stycznia do sprzedaży trafi 500 par limitowanej serii obuwia ze specjalnymi naszywkami z zakodowaną kartą miejską. Przez cały rok właściciel obuwia będzie mógł w wygodny sposób poruszać się wszystkimi dostępnymi w Berlinie środkami komunikacji miejskiej.

Co ciekawe, projekt obuwia nawiązywać ma do stylistyki berlińskiego metra. Jedna para butów kosztować ma 180 euro, czyli mniej niż roczna karta na komunikacją miejską w stolicy Niemiec.
Wygodne obuwie z najnowszych kolekcji

RadioZET.pl/SA

Oceń