Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Agata Duda znów zmieniła fryzurę. Co za efekt!

31.01.2018 20:09
xxx zet

Agata Duda ostatnio pozwala sobie na coraz większe eksperymenty z wyglądem. Znów zdecydowała się nieco zmienić fryzurę. Efekt? Trzeba przyznać, że polska pierwsza dama wygląda bardzo nowocześnie.

Agata Duda znów zmieniła fryzurę. Co za efekt! fot. prezydent.pl

Agata Duda zmieniła fryzurę

Po dawnej, grzecznej fryzurze nie ma już śladu. Agata Duda postanowiła pójść z duchem czasu i zdecydowała się na modnie zaczesane do tyłu włosy. Nieco w punkowym stylu.

n1828970577

Nową fryzurę Agata Duda zaprezentowała podczas spotkania z uczniami XCIX Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie im. Zbigniewa Herberta w Pałacu Prezydenckim. Uczniowie zadawali Agacie Kornhauser-Dudzie wiele pytań o jej codzienny harmonogram zajęć, tajniki protokołu dyplomatycznego i hobby.

n574004239

— Miałam to szczęście, że wyrosłam wśród książek — przyznała Agata Duda, która często podkreśla swoje zamiłowanie do dobrej literatury. Opowiedziała młodzieży o swoich ulubionych postaciach przypomnianych przez Elżbietę Cherezińską, o miłości do twórczości Henryka Sienkiewicza i tajemniczym świecie wykreowanym w powieściach Carlosa Ruiza Zafóna. Jak czytamy na oficjalnej stronie prezydent.pl, mimo spadającego w Polsce czytelnictwa licealiści bronili literatury, wymieniając nazwiska ulubionych pisarzy i poetów, dostrzegając korzyści płynące z czytania książek. Na pytanie jednej z licealistek o czas na pasję w codzienności wypełnionej obowiązkami, Agata Kornhauser-Duda ze śmiechem odparła, że na czytanie zawsze znajduje czas i jest ono dla niej wspaniałą formą odpoczynku.

n1953293461

RadioZET.pl/SI/prezydent.pl

Oceń