Zamknij

Agnieszka Sienkiewicz już tak nie wygląda! Znów ścięła włosy

Redakcja
18.01.2018 20:56
Agnieszka Sienkiewicz już tak nie wygląda! Znów ścięła włosy
fot. Instagram

Agnieszka Sienkiewicz znów zmieniła fryzurę. Efekt? Jesteśmy na „tak"!

Agnieszka Sienkiewicz ścięła włosy

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" i reporterka programu „The Brain. Genialny umysł" pochwaliła się na Instagramie wizytą u fryzjera. Jak widać, aktorka znów zdecydowała się skrócić włosy. Choć jeszcze kilka miesięcy temu miała długie kosmyki, okazuje się, że serialowa gwiazda lepiej czuje się we fryzurze na chłopczycę. I dodajmy: doskonale w niej wygląda.

Zobacz także

Trudno nie zauważyć, że na zdjęciu Agnieszka pozuje zupełnie bez makijażu. „Zapomniałam się umalować. Wybaczcie" – napisała aktorka pod fotografią. Nie da się ukryć, że Agnieszka wygląda bardzo młodo i dziewczęco. Aż trudno uwierzyć, że w tym roku kończy 34 lata. My dalibyśmy jej najwyżej 25.

Agnieszka Sienkiewicz grała w „M jak miłość":

Agnieszka Sienkiewicz urodziła się 26 lipca 1984 w Mrągowie. W 2014 roku u boku Stefano Terrazzino wywalczyła zwycięstwo w „Tańcu z gwiazdami". Dwa lata później na świat przyszła jej córka – Zosia, którą aktorka ma ze swoim ukochanym Mikołajem Gauerem. Agnieszka najbardziej znana jest z roli niepokornej femme fatale Dorotki w serialu „Przyjaciółki", na koncie ma jednak udział w wielu innych polskich produkcjach.

RadioZET.pl/SI