Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak w najmodniejszym kombinezonie tego lata. Kupicie go w popularnej sieciówce

Sylwia Wamej
10.06.2019 14:51
Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Piotr Molecki/ East News

Agnieszka Woźniak-Starak podczas półfinałowego odcinka „Big Brothera” zadała szyku w krótkim kombinezonie, prezentując długie i zgrabne nogi. Kreacja, choć wygląda, jakby wyszła spod ręki wielkiego projektanta, pochodzi z popularnej sieciówki.

Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku w kombinezonie w sieciówki

Agnieszka Woźniak-Starak w „Big Brother Arena” zawsze prezentuje się szykownie i stylowo. Dziennikarka wybiera rzeczy nietuzinkowe, kobiece, ale zawsze na czasie. I choć może sobie pozwolić na kreacje od najlepszych projektantów, tym razem sięgnęła po kombinezon z sieciówki. Czarny kombinezon w białe grochy swoim wyglądem nawiązuje do lat 80. i można go kupić w Zarze. Zapłacimy za niego 249 złotych. Agnieszka Woźniak-Starak połączyła go razem ze złotymi sandałkami na szpilce. Do tego koralowa szminka na ustach i sexy look na upalny dzień gotowy. Takie zestawienie to strzał w dziesiątkę, tym bardziej że gwiazda TVN może pochwalić się długimi i zgrabnymi nogami. Króciutki kombinezon jeszcze bardziej podkreślił atuty dziennikarki.

Fani zachwyceni stylizacją Agnieszki Woźniak-Starak

Kombinezon z Zary jest jednym z najmodniejszych ubrań na lato. Pisaliśmy o nim  tutaj. Takie zestawienie przypadło do gustu fanom Agnieszki Woźniak-Starak, którzy w komentarzach nie szczędzili jej komplementów. „Ale nogi. Właśnie przepadłam, jak zobaczyłam w TV” – napisała jedna z fanek. „Styl, klasa” – dodała druga. Ciekawe, jak zaprezentuje się Agnieszka Woźniak-Starak podczas finału „Big Brothera”, który zobaczymy już na antenie TVN7 w niedzielę, 16 czerwca. Przypomnijmy, że w finale „Big Brothera” powalczą ze sobą: Bartek, Igor, Madzia i Radek.

Zagłosuj

Będziesz oglądać finał "Big Brothera"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW