Zamknij

Alicja Bachleda Curuś pokazała syna. Fani: „Wyglądasz jak z bratem”

Sylwia Wamej
02.04.2019 11:59
Alicja Bachleda Curuś pokazała wycieczkę z synem
fot. Instagram.com/ Alicja Bachleda Curuś

Alicja Bachleda Curuś rzadko pokazuje na swoim Instagramie chwile spędzone z synem. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcia ze wspólnej wycieczki. Fani są pod wrażeniem tego, jak wyrósł 10-letni Henry Tadeusz.

Alicja Bachleda Curuś pokazała syna na Instagramie

Alicja Bachleda Curuś dawkuje swoim fanom pokazywanie życia prywatnego w mediach społecznościowych. Aktorka rzadko publikuje zdjęcia z synem. Tym razem zdecydowała się pokazać urocze fotki z wiosennej wycieczki. „Kiedy syn wręczy ci kwiaty” – napisała obok zdjęcia. Fani są pod wrażeniem tego, jak bardzo wyrósł chłopiec. W końcu Henry Tadeusz ma już 10 lat i szybko dogania wzrostem słynną mamę.

Niektórzy internauci stwierdzili, że Alicja na zdjęciu nie wygląda jak z synem, a bratem. „Fajnie wyglądać jak z bratem, nie jak z synem” – napisał jeden z internautów. „Jaki on już duży” – dodała inna fanka. 10-letni Henry Tadeusz jest owocem związku z Colinem Farrelem. Mimo że od lat Collin i Alicja nie są razem, wypowiadają się o sobie z dużym szacunkiem. Jak podkreślała jakiś czas temu Alicja, wychowują Henia w miłości i przyjaźni.

Mam z jego tatą bardzo dobre relacje i mimo że nie jesteśmy razem, wychowujemy Henia wspólnie w miłości i przyjaźni. Myślę, że to była i jest najlepsza z opcji” – powiedziała jakiś czas temu w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Lubisz jeździć na wycieczki?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW